Zapisy online

Personel

Natalia Łozicka

Natalia Łozicka - Właścicielka

 

Charyzmatyczna osobowość. Miłośniczka piękna i urody. Interesuje się wszystkim, co związane jest z kosmetyką zarówno tą tradycyjną, jak i nowoczesną. Założycielka Instytutu Piękna Diamond. Swoją przygodę z kosmetologią zaczęła od stylizacji paznokci, co do dziś jest jej wielką pasją. Specjalizuje się również w makijażu permanentnym i zabiegach medycyny estetycznej. Jest ukierunkowana na rozwój firmy stale podnosząc kwalifikacje swoje oraz całego zespołu. Jest otwarta na każdą propozycje zarówno klientek jak i Teamu, z którym pracuje.

zobacz kwalifikacje

Kamila Kosior

Kamila Kosior - Manager

 

Karolina Sternicka

Karolina Sternicka - Manager ds. szkoleń

 

Małgorzata Kasica

Małgorzata Kasica - Kosmetyczka

 

Miła, sympatyczna i otwarta. Specjalistka od masażu i rytualnych zabiegów SPA. Jej magiczny dotyk sprawia, że wszelkie troski odpływają. Jest ceniona przez klientki za swoje umiejętności interpersonalne. Otwarty charakter sprawia, że klientki czują się w jej towarzystwie swobodnie. Specjalizuje się w zabiegach pielęgnacyjnych twarzy i ciała. Wykonuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej oraz zabiegi laserowe.

zobacz kwalifikacje

Ewelina Włodarska

Ewelina Włodarska - Kosmetyczka

 

Opanowana ,subtelna i uśmiechnięta. Niezmiennie pogłębia swoją wiedzę w zakresie kosmetologii. Ocecnie dużo uwagi i pracy poświęca na wykonywanie makijażu permanentnego. Jako ligiernistka stara się sprostać oczekiwaniom klientek i sprawić, aby wizerunek klientki był zadowalający. Liczne szkolenia pozwoliły jej zdobyć wiedzę i doświadczenie z zakresu inwazyjnej pielęgnacji twarzy. Wykonuje zabiegi medycyny estetycznej oraz obsługuje platformę laserową. Stąd też jest stanie zaproponować pełną i wielokierunkową terapię poprawiającą stan kondycji skóry. Zdolności manualne pozwalają jej także osiągać spektakularny efekt w stylizacji przedłużania rzęs 1:1 i wykonywania makijaży dziennych i wieczorowych. Z wielkim Zaangażowaniem wczuwa się w problemy klientek. Pomoc im jest dla niej priorytetem.

zobacz kwalifikacje

Beata Warchoł

Beata Warchoł - Kosmetolog

 

Specjalistka, która z zamiłowaniem wykonuje swój zawód. Wieloletnie doświadczenie zdobywała w renomowanym SPA w Radomiu. Specjalizuje się w zabiegach pielęgnacyjnych twarzy. Jej profesjonalne podejście i doskonała umiejętność słuchania sprawia, że potrafi dobrać odpowiedni zabieg w celu uzyskania spektakularnych efektów. Wiedza, jaką zdobywała na wielu uczelniach i szkoleniach, pozwala jej bezbłędnie oceniać potrzeby skóry naszych klientek. Zabiegi, jakie wykonuje, ukierunkowane są przede wszystkim na profilaktykę przeciwstarzeniową. Jest znawcą peelingów chemicznych i szerokiego zastosowania laserów. Od niedawna jej pasją jest również makijaż permanentny.

zobacz kwalifikacje

Emilia Balcerzak

Emilia Balcerzak - Kosmetolog

 

W Instytucie odpowiedzialna jest za zabiegi pielęgnacyjne twarzy. Zajmuje się również całą gamą zabiegów laserowych na poszczególne partie ciała, w zależności od potrzeb Klientek. Dodatkowo zdolności manualne pozwalają jej również na wykonywanie makijaży na każdą okazję, które znajdują duże uznanie wśród Klientek i nie tylko. Wiedzę swoją stale poszerza różnorodnymi szkoleniami, kursami i studiami kierunkowymi. Zdobywając dodatkowe umiejętności stara się dążyć do perfekcji aby wyjść naprzeciw zmieniającego się świata, a wraz z nim potrzeb i oczekiwań odwiedzających Instytut gości. W swojej pracy Emilia kieruje się zdobytym doświadczeniem i wiedzą za co cenią ją Klienci. Profesjonalne, indywidualne podejście do każdego oraz duża dawka empatii pozwalają jej nawiązać z Klientami długofalowe relacje. Emila w Instytucie cieszy się sympatią i zaufaniem Klientów.

zobacz kwalifikacje

Ania  Suska-Popiel

Ania Suska-Popiel - Kosmetyczka

 

Dyplomowana charakteryzatorka szkoły artystycznej. Posiada bogatą wiedzę i umiejętności z technik makijażu teatralno -filmowego. Na początku swojej drogi w kosmetyce zajmowała się stylizacją paznokci oraz zabiegami pielęgnacyjnymi na twarz i ciało. Później skupiła się na makijażu permanentnym oraz zabiegach estetycznych. Stało się to jej wielką pasją. Jest bardzo otwarta na wszystkie nowości, które wciąż wprowadzamy do naszego Instytutu. Zawsze pełna pozytywnej energii, która udziela się każdemu w jej otoczeniu.

zobacz kwalifikacje

Emilia Kucharska

Emilia Kucharska - Kosmetyczka

 

Dyplomowana kosmetyczka, stylistka rzęs i paznokci. Zawsze pełna energii i gotowa do działania, nie lubi pozostawać w miejscu. Niesamowicie miła i życzliwa osoba, uwielbiana przez swoje Klientki za subtelność i profesjonalizm. Swoje umiejętności zdobywała podczas licznych szkoleń u mistrzów w swoim fachu. Poza stylizacją rzęs i paznokci Emilia specjalizuje się w makijażach wieczorowych, zabiegach epilacji laserowej, modelujących sylwetkę oraz redukujących tkankę tłuszczową.

zobacz kwalifikacje

Dominika Mąkosa

Dominika Mąkosa - Kosmetyczka

 

Zawsze uśmiechnięta i miła, służy dobrą radą. Stawia na rozwój w zakresie kosmetyki biorąc udział we wszystkich szkoleniach. Ceniona jest za kreatywność i przemiłe podejście do klienta. Specjalizuje się w zabiegach pielęgnacyjnych stóp i dłoni. Wykonuje również tradycyjną depilację woskiem oraz depilację laserową.

zobacz kwalifikacje

Patrycja Dembowska

Patrycja Dembowska - Kosmetolog

 

Patrycja Kowalska

Patrycja Kowalska - Kosmetolog

 

Bernadetta Łagowska

Bernadetta Łagowska - Kosmetolog

 

Edyta Celej

Edyta Celej - Kosmetyczka

 

Sympatyczna, miła i uśmiechnięta. Chętnie dzieli się wiedzą na temat zabiegów w ofercie salonu. Specjalizuje się w zabiegach na ciało oraz depilacji laserowej pracując na urządzeniach Xlase i CoaxMed. Zawsze otwarta na nową wiedzę i chętna do podnoszenia swoich kwalifikacji. Ma za sobą wiele szkoleń w tym kurs wizażu, który umożliwił wykonywanie oszałamiających makijaży ślubnych oraz wieczorowych. Zawsze stara się służyć pomocą każdemu, kto przekracza próg Instytutu Piękna Diamond.

zobacz kwalifikacje

Magdalena Nowak

Magdalena Nowak - Fryzjerka

 

Znakomita stylistka fryzur. Posiada wieloletnie doświadczenie w dziedzinie fryzjerstwa. Niezwykle miła, ciepła osoba, która potrafi zjednać sobie każdego. Jej profesjonalizm powoduje, że zaspokoi oczekiwania każdego Klienta. Stara się aby Klientki czuły się swobodnie, naturalnie a przy tym wyjątkowo. Odnajduje się we wszystkich formach fryzjerstwa - tych klasycznych i tych niestandardowych.

zobacz kwalifikacje

Aleksandra Michalak

Aleksandra Michalak - Fryzjerka

 

Młoda, ambitna, pełna zapału do pracy fryzjerka. W swojej pracy zawsze kieruje się indywidualnym podejściem do każdego klienta ujawniając swoją kreatywność. Jej subtelność w podejściu do klienta pokonuje bariery. Ma wyczucie i wie co robi kiedy klient siada na fotelu. Uwielbia pielęgnacje włosów, na co stawia duży nacisk podczas wizyty.

Ania Sznyrowska

Ania Sznyrowska - Fryzjerka

 

Fryzjerstwo to więcej niż praca, to jej pasja. Zdolna, kreatywna, profesjonalistka stale podnosząca swoje kwalifikacje, szkoląc się u najlepszych. Swoje doświadczeniu zdobywała w jednym z salonów fryzjerskich w Warszawie. Potrafi sprostać wszelkim oczekiwaniom poprzez bycie blisko Klienta i jego potrzeb.

zobacz kwalifikacje

Katarzyna Woźniak

Katarzyna Woźniak - Fryzjerka

 

Fryzjerstwo to dla niej realizacja pasji i spełnienie marzeń. Jest osobą ciepłą, radosną i pełną energii. Inspirację do codziennej pracy czerpie ze świata mody. Specjalizuje się w koloryzacjach, które stwarzają nieograniczone możliwości balansowania między klasycznym a awangardowym stylem. Jej celem jest, aby każda fryzura była wyszukana, wyjątkowa oraz wydobywała najpiękniejsze cechy Klienta. Dba o każdy detal, precyzja i dokładność to priorytet. Jej motto: "przede wszystkim zdrowe i lśniące włosy".

Elwira Maj

Elwira Maj - Fryzjerka

 

Aneta Sokół

Aneta Sokół - Fryzjerka

 

Magdalena Korcz

Magdalena Korcz - Fryzjerka

 

Kornelia Królikowska

Kornelia Królikowska - Asystent fryzjerstwa

 

Aleksandra Pańkowska

Aleksandra Pańkowska - Recepcjonistka

 

Miła, sympatyczna i żywiołowa. Uśmiechem wita każdą osobę i dba o to ,aby nikt nie czuł się zagubiony w świecie urody i piękna. Posiada kompleksową wiedzę w zakresie zabiegów i chętnie odpowie na Państwa pytania. Głodna wiedzy i chęci podnoszenia swoich kwalifikacji w dziedzinie kosmetyki. Ukończyła liczne kursy w zakresie modelowania sylwetki. Wykonuje zabiegi ICOONE na poziomie kosmetycznym oraz medycznym.

Kinga Celniak

Kinga Celniak - Recepcjonistka

 

Miła, sympatyczna i skromna. Jako recepcjonistka w salonie jest bardzo otwarta i pomocna dla Klientów. Zawsze wita wszystkich szerokim uśmiechem i wciąż poszerza swoją wiedzę w dziedzinie kosmetyki ucząc się w szkole kosmetycznej.

Ania Wożeńska

Ania Wożeńska - Recepcjonistka

 

Sylwia Kasica

Sylwia Kasica - Recepcjonistka

 

 

facebook