Zapisy online

Personel

Natalia Łozicka

Natalia Łozicka - Właścicielka

 

Charyzmatyczna osobowość. Miłośniczka piękna i urody. Interesuje się wszystkim, co związane jest z kosmetyką zarówno tą tradycyjną, jak i nowoczesną. Założycielka Instytutu Piękna Diamond. Swoją przygodę z kosmetologią zaczęła od stylizacji paznokci, co do dziś jest jej wielką pasją. Specjalizuje się również w makijażu permanentnym i zabiegach medycyny estetycznej. Jest ukierunkowana na rozwój firmy stale podnosząc kwalifikacje swoje oraz całego zespołu. Jest otwarta na każdą propozycje zarówno klientek jak i Teamu, z którym pracuje.

zobacz kwalifikacje

Kamila Kosior

Kamila Kosior - Manager

 

Karolina Sternicka

Karolina Sternicka - Manager ds. szkoleń

 

Małgorzata Kasica

Małgorzata Kasica - Kosmetyczka

 

Miła, sympatyczna i otwarta. Specjalistka od masażu i rytualnych zabiegów SPA. Jej magiczny dotyk sprawia, że wszelkie troski odpływają. Jest ceniona przez klientki za swoje umiejętności interpersonalne. Otwarty charakter sprawia, że klientki czują się w jej towarzystwie swobodnie. Specjalizuje się w zabiegach pielęgnacyjnych twarzy i ciała. Wykonuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej oraz zabiegi laserowe.

zobacz kwalifikacje

Ewelina Włodarska

Ewelina Włodarska - Kosmetyczka

 

Opanowana ,subtelna i uśmiechnięta. Niezmiennie pogłębia swoją wiedzę w zakresie kosmetologii. Ocecnie dużo uwagi i pracy poświęca na wykonywanie makijażu permanentnego. Jako ligiernistka stara się sprostać oczekiwaniom klientek i sprawić, aby wizerunek klientki był zadowalający. Liczne szkolenia pozwoliły jej zdobyć wiedzę i doświadczenie z zakresu inwazyjnej pielęgnacji twarzy. Wykonuje zabiegi medycyny estetycznej oraz obsługuje platformę laserową. Stąd też jest stanie zaproponować pełną i wielokierunkową terapię poprawiającą stan kondycji skóry. Zdolności manualne pozwalają jej także osiągać spektakularny efekt w stylizacji przedłużania rzęs 1:1 i wykonywania makijaży dziennych i wieczorowych. Z wielkim Zaangażowaniem wczuwa się w problemy klientek. Pomoc im jest dla niej priorytetem.

zobacz kwalifikacje

Beata Warchoł

Beata Warchoł - Kosmetolog

 

Specjalistka, która z zamiłowaniem wykonuje swój zawód. Wieloletnie doświadczenie zdobywała w renomowanym SPA w Radomiu. Specjalizuje się w zabiegach pielęgnacyjnych twarzy. Jej profesjonalne podejście i doskonała umiejętność słuchania sprawia, że potrafi dobrać odpowiedni zabieg w celu uzyskania spektakularnych efektów. Wiedza, jaką zdobywała na wielu uczelniach i szkoleniach, pozwala jej bezbłędnie oceniać potrzeby skóry naszych klientek. Zabiegi, jakie wykonuje, ukierunkowane są przede wszystkim na profilaktykę przeciwstarzeniową. Jest znawcą peelingów chemicznych i szerokiego zastosowania laserów. Od niedawna jej pasją jest również makijaż permanentny.

zobacz kwalifikacje

Patrycja Dembowska

Patrycja Dembowska - Kosmetolog

 

Patrycja Kowalska

Patrycja Kowalska - Kosmetolog

 

Bernadetta Łagowska

Bernadetta Łagowska - Kosmetolog

 

Edyta Celej

Edyta Celej - Kosmetyczka

 

Sympatyczna, miła i uśmiechnięta. Chętnie dzieli się wiedzą na temat zabiegów w ofercie salonu. Specjalizuje się w zabiegach na ciało oraz depilacji laserowej pracując na urządzeniach Xlase i CoaxMed. Zawsze otwarta na nową wiedzę i chętna do podnoszenia swoich kwalifikacji. Ma za sobą wiele szkoleń w tym kurs wizażu, który umożliwił wykonywanie oszałamiających makijaży ślubnych oraz wieczorowych. Zawsze stara się służyć pomocą każdemu, kto przekracza próg Instytutu Piękna Diamond.

zobacz kwalifikacje

Magdalena Nowak

Magdalena Nowak - Fryzjerka

 

Znakomita stylistka fryzur. Posiada wieloletnie doświadczenie w dziedzinie fryzjerstwa. Niezwykle miła, ciepła osoba, która potrafi zjednać sobie każdego. Jej profesjonalizm powoduje, że zaspokoi oczekiwania każdego Klienta. Stara się aby Klientki czuły się swobodnie, naturalnie a przy tym wyjątkowo. Odnajduje się we wszystkich formach fryzjerstwa - tych klasycznych i tych niestandardowych.

zobacz kwalifikacje

Aleksandra Michalak

Aleksandra Michalak - Fryzjerka

 

Młoda, ambitna, pełna zapału do pracy fryzjerka. W swojej pracy zawsze kieruje się indywidualnym podejściem do każdego klienta ujawniając swoją kreatywność. Jej subtelność w podejściu do klienta pokonuje bariery. Ma wyczucie i wie co robi kiedy klient siada na fotelu. Uwielbia pielęgnacje włosów, na co stawia duży nacisk podczas wizyty.

Ania Sznyrowska

Ania Sznyrowska - Fryzjerka

 

Fryzjerstwo to więcej niż praca, to jej pasja. Zdolna, kreatywna, profesjonalistka stale podnosząca swoje kwalifikacje, szkoląc się u najlepszych. Swoje doświadczeniu zdobywała w jednym z salonów fryzjerskich w Warszawie. Potrafi sprostać wszelkim oczekiwaniom poprzez bycie blisko Klienta i jego potrzeb.

zobacz kwalifikacje

Katarzyna Woźniak

Katarzyna Woźniak - Fryzjerka

 

Fryzjerstwo to dla niej realizacja pasji i spełnienie marzeń. Jest osobą ciepłą, radosną i pełną energii. Inspirację do codziennej pracy czerpie ze świata mody. Specjalizuje się w koloryzacjach, które stwarzają nieograniczone możliwości balansowania między klasycznym a awangardowym stylem. Jej celem jest, aby każda fryzura była wyszukana, wyjątkowa oraz wydobywała najpiękniejsze cechy Klienta. Dba o każdy detal, precyzja i dokładność to priorytet. Jej motto: "przede wszystkim zdrowe i lśniące włosy".

Elwira Maj

Elwira Maj - Fryzjerka

 

Magdalena Korcz

Magdalena Korcz - Fryzjerka

 

Kornelia Królikowska

Kornelia Królikowska - Asystent fryzjerstwa

 

Aleksandra Pańkowska

Aleksandra Pańkowska - Recepcjonistka

 

Miła, sympatyczna i żywiołowa. Uśmiechem wita każdą osobę i dba o to ,aby nikt nie czuł się zagubiony w świecie urody i piękna. Posiada kompleksową wiedzę w zakresie zabiegów i chętnie odpowie na Państwa pytania. Głodna wiedzy i chęci podnoszenia swoich kwalifikacji w dziedzinie kosmetyki. Ukończyła liczne kursy w zakresie modelowania sylwetki. Wykonuje zabiegi ICOONE na poziomie kosmetycznym oraz medycznym.

Kinga Celniak

Kinga Celniak - Recepcjonistka

 

Miła, sympatyczna i skromna. Jako recepcjonistka w salonie jest bardzo otwarta i pomocna dla Klientów. Zawsze wita wszystkich szerokim uśmiechem i wciąż poszerza swoją wiedzę w dziedzinie kosmetyki ucząc się w szkole kosmetycznej.

Sylwia Kasica

Sylwia Kasica - Recepcjonistka

 

 

facebook