Zapisy online

Trwałe przedłużanie rzęs metodą 1:1

Trwałe przedłużanie rzęs metodą 1:1

Zabieg ten skierowany jest dla kobiet, które marzą o wyrazistym spojrzeniu, zapewnia niezwykły komfort i wygodę, ponieważ przedłużone rzęsy nie wymagają codziennego tuszowania. Pełne, długie oraz podkreślone rzęsy są marzeniem każdej Pani. Metoda ta polega na przyklejeniu do naszej rzęsy, jednej rzęsy syntetycznej, co daje bardzo naturalne rezultaty.

Trwałe przedłużanie rzęs to sposób, aby zdecydowanie ułatwić sobie życie. Przedłużenie rzęs pozwoli Ci na uzyskanie efektu gęstszych i dłuższych rzęs nawet o 50%. Sztuczne rzęsy zdecydowanie pozwalają oszczędzić nasz czas podczas codziennego wykonywania makijażu. Efekt utrzymuje się do 6 tygodni, zalecamy jednak regularne uzupełnianie rzęs co 2-3 tygodnie. Przed zabiegiem można wykonać hennę rzęs, by łatwiej było je rozdzielać. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania różnica między kolorem naturalnym a elementami doklejonymi nie jest zbyt widoczna, bo rzęsy przykleja się 1 mm nad powierzchnią skóry.

W Instytucie Piękna Diamond stosujemy rzęsy z najwyższej jakości materiału marek Noble Lashes i Secret Lashes - ich piękny profil, połysk i miękkość dają uczucie luksusu i zadowolą nawet najbardziej wymagające klientki. Rzęsy te są elastyczne i wspaniale komponują się z rzęsami naturalnymi. 

Przedłużanie rzęs metodą 1:1 jest jedną z najpopularniejszych metod przedłużania i stylizacji rzęs.

Metoda ta pozwala zagęścić, wydłużyć i przyciemnić rzęsy. W zależności od potrzeb, można podkręcić rzęsy, otworzyć optycznie oko, wydłużyć kąciki oczu. Rzęsy stylizuje się i dobiera na podstawie naturalnego układu rzęs każdej klientki. Rzęsy syntetyczne przykleja się do wszystkich dorosłych rzęs, a następnie systematycznie uzupełnia na pozostałych. 

Do wykonania zabiegu stosujemy profesjonalne kleje do rzęs, które posiadają certyfikaty najwyższej jakości. Sam zabieg przedłużania rzęs jest bardzo czasochłonnym zajęciem, wymagającym staranności i precyzji, może trwać nawet do 3 godzin. Niemniej jednak efekt przedłużonych rzęs jest zniewalający.

UWAGA!

Na zabieg przedłużania rzęs należy przyjść bez śladu makijażu oczu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Po zabiegu najlepiej unikać płynów, czy olejków do demakijażu, ponieważ oleista konsystencja niesie za sobą ryzyko osłabienia działania kleju. Zalecane jest stosowanie płynu micelarnego. Bez problemu można korzystać z basenu czy sauny.

 

                          

 

Cena:

150 zł

 

facebook