Zapisy online

henna + regulacja + wąsik + bródka

Henna to idealny sposób dla tych, którzy cenią sobie wygodę i czas, ponieważ farbowanie henną daje trwalszy efekt niż codziennie wykonywany makijaż. To idealne rozwiązanie dla osób, które uprawiają sport czy korzystają z basenu – henna nie rozpuszcza się ani nie rozmazuje pod wpływem wody.

Przeciwwskazania:

Depilacja woskiem to jedna z najbardziej skutecznych metod usuwania zbędnego owłosienia, za jej pomocą możemy poddać depilacji każdą partię ciała, nawet tak delikatne jak skóra twarzy. Za pomocą ciepłego wosku, który dociera do cebulki możemy usunąć włos wraz z nią, co daje efekt gładkiego ciała na kilka tygodni. Natomiast włoski wraz z kolejnymi zabiegami stają się co raz cieńsze, słabsze i jaśniejsze. Zabieg niesie za sobą małe ryzyko powikłań oraz gwarantuje szybki rezultat.

Regulacja brwi wykonywana się za pomocą ciepłego wosku, często efekt takiego zabiegu jest skuteczniejszy niż regulacja pęsetą, ponieważ w trakcie niego usuwane są także jasne, niewidoczne gołym okiem włoski.

Efekty po zabiegu:

W kilka dni po zabiegu, w zależności od poziomu wrażliwości skóra może być podrażniona oraz zaczerwieniona, podrażnienie zwykle ustępuje w drugim, trzecim dniu po zabiegu. Później skóra jest miękka i gładka w dotyku, efekt ten utrzymuje się ok. 3 – 4 tygodni.

 
facebook