Clear expert

Clear expert to zabieg, który bardzo korzystnie wpływa na stan oraz wygląd skóry, swoje działanie rozjaśniająco - odmładzające zawdzięcza zawartej w swoim składzie prowitaminie C, wpływającej na przebarwienia słoneczne, spowodowane wahaniami hormonalnymi, ciążą, bądź stosowaniem tabletek antykoncepcyjnych. Ma on na celu rozjaśnienie plam pigmentacyjnych, regulacji produkcji melaniny oraz wzmocnić funkcje obronne skóry, by odzyskała jędrność i elastyczność. 

Efekty można zauważyć już po 1 - 2 zabiegach. Preparat używany podczas zabiegu zawiera m. in. wyciąg z czerwonej algi Palmaria Palmanta i ekstraktu z roślin: lukrecji, pszenicy, soi i stokrotki. Aby odżywić skórę stosuje się masło Shea i mango.

Dla uzyskania efektu rozjaśnienia plam spowodowanych zaburzeniami w pigmentacji skóry, najlepiej jest zastosować serię składającą się z 6 - 8 zabiegów, mają one na celu zrównoważenie produkcji melaniny, odzyskania napięcia oraz ujędrnienia skóry co w rezultacie przełoży się na odzyskanie młodzieńczego wyglądu. 

Cena:

250 zł

facebook