Zapisy online

Zabieg parafinowy na stopy

Parafina na stopy -  to zabieg, który przywróci skórze zdrowy i zadbany wygląd jest to zabieg odżywczy. Zrewitalizuje ją oraz intensywnie nawilży. Wygładzi naskórek jak również poprawi stan paznokci. Zabieg ten opóźni naturalne procesy starzenia, rozjaśni przebarwienia oraz przyczyni się do zahamowania powstawania plam pigmentacyjnych. Przyniesie natychmiastowe ukojenie zniszczonej skórze. Jest szczególnie przydatny zimą, parafina przyczynia się do pozbycia suchej oraz spierzchniętej skóry, ponieważ posiada działanie terapeutyczne także na bolące stawy.

Parafina zawiera w swoim składzie duże ilości substancji rozgrzewających, natłuszczających, wygładzających i nawilżających.

Zabieg przywróci skórze zdrowy i zadbany wygląd. Zrewitalizuje ją oraz intensywnie nawilży.Wygładzi naskórek jak również poprawi stan paznokci. Zabieg ten opózni naturalne procesy starzenia,rozjaśni przebarwienia oraz przyczyni się do zahamowania powstawania plam pigmentacyjnych. Przyniesie natychmiatowe ukojenie zniszczonej skórze. Zabieg szczególnie polecany jest szczególnie w okresie zimy.

Przed wykonaniem kąpieli parafinowej wykonujemy peeling ,a następnie zanurzamy całe stopy w rozgrzanej parafinie minimum dwukrotnie.

 

 

facebook