Zapisy online

Strzyżenie damskie + modelowanie

Strzyżenie damskie to zabieg, z którego korzysta każda kobieta, przynajmniej kilka razy do roku. Najlepiej jest przeprowadzać je co 1,5 miesiąca ponieważ regularne podcinanie włosów wzmacnia ich kondycję i pomaga w utrzymaniu zdrowo wyglądającej fryzury co wpływa na łatwość i podatność ich układania. Samo przygotowanie do zabiegu jest bardzo istotne, dzięki masażowi skóry głowy można się zrelaksować.

Zazwyczaj włosy strzyżone są na mokro dzięki temu można zapobiec zniszczeniu ich struktury, włosy rzadziej się rozdwajają. Dobór metody strzyżenia jest dobierany przez fryzjera do rodzaju włosów oraz do oczekiwanego efektu. Strzyżenie za pomocą gorących nożyczek dedykowane jest szczególnie dla osób mających problem z rozdwajającymi się końcówkami, ponieważ pomaga uszczelnić włos przez co nie traci on wilgotności. 

Popularnym zabiegiem jest cieniowanie włosów, dzięki niemu możemy nadać fryzurze lekkość oraz odpowiednią formę. Odpowiednie cieniowanie wpływa na to, iż lepiej się układają, optycznie dodają objętości bądź zmniejszają swoją masę.

Ostatnim etapem strzyżenia włosów jest ich wymodelowanie, najczęściej wówczas włosy są układane w naturalny sposób tak aby wskazać jak na co dzień układać włosy, bez konieczności spędzania długiego czasu.

Cena:

50 - 80 zł                 

facebook