Zapisy online

ICOONE

 

ICOONE  jest urządzeniem z najnowszą, opatentowaną technologią, która umożliwia pracę na tkance łącznej. Dzięki temu możliwe jest usunięcie cellulitu, tłuszczu, luźnej skóry, obrzęków limfatycznych, blizn, zaparć, sztywności mięśni, zapalenia ścięgien oraz oznak starzejącej się skóry. 

Icoone reprezentuje nową metodę pozwalająca na leczenie skóry. Opatentowana technologia Roboderm, opiera się na pracy zmechanizowanych głowic masujących, posiadają one mikrootwory, tworzą one Multi Mikrostymulację, działa ona dogłębnie i precyzyjnie na każdy fragment skóry nie powodując jej rozciągnięcia czy uszkodzenia. Otrzymuje ona 1180 sygnałów mikrostymulujących na dm2 podczas ruchu głowicy. Umożliwia to precyzyjny masaż powierzchni poddawanej leczeniu.

Icoone jest jedynym urządzeniem medycznym na świecie, które jest proponowane dla wszystkich, bez względu na wiek czy rodzaj skóry. Wyróżnia jest wielka innowacja w opozycji do innych urządzeń, które działają na zasadzie masażu podciśnieniowego.

Zabiegi ICOONE dedykowane są zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy oczekują szybkiego, skutecznego i nieinwazyjnego rozwiązania licznych problemów zdrowotnych oraz estetycznych bez obawy przez skutkami ubocznymi. W menu ICOONE znaleźć można liczne programy kosmetyczne oraz terapeutyczne, które można personalnie dostosowywać do rodzaju skóry oraz potrzeb pacjenta.

ICOONE  znajduje swoje zastosowanie w:

 

Urządzenie ICOONE dedykowane jest także do przeprowadzania zbiegów na twarz, dekolt oraz okolice oczu czy ust – gwarantuje efekt liftingu bez konieczności użycia skalpela.

Zabieg trwa od 40 – 60 minut. Efekty można zauważyć po pierwszej sesji. Cykl zabiegów azwyczaj składa się z 10 – 15 sesji.

Programy zabiegowe

Przeznaczone są rozredukowania cellulitu, modelowania sylwetki, zredukowania głęboko osadzonej tkanki tłuszczowej, ujędrniania skóry, stymulacji do tworzenia kolagenu i elastyny. Program na twarz wpływa liftingująco, poprawiając owal twarzy, redukując odkładający się tłuszczyk w okolicy podbródka, spłyca zmarszczki, stymuluje skórę do tworzenia elastyny i kolagenu, poprawia kontur ust, ujędrnia, napina skórę, poprawia koloryt cery.

Bezpieczeństwo i gwarancja

Potwierdzeniem niezwykłej skuteczności urządzenia mogą być badania przezprowadzone na prestiżowych uczelniach. Badania Profesora Scuderi udowodniły przewagę urządzenia polegającego na stymulacji mikrostrukturalnej nad innymi podciśnieniowymi zabiegami, polegającymi na masażu mechanicznym urządzeniami. Metoda ta jest w pełni bezinwazyjna i daje rewelacyjne rezultaty nawet w przypadku najtrudniejszych defektów. 

Cena:

pojedynczy zabieg 250 zł

pakiet 10 zabiegów 2 000 zł

 

facebook