Zapisy online

Fryzura ślubna

Fryzura ślubna nie zawsze musi podążać za najnowszymi trendami w modzie ślubnej najważniejsze jest aby była odpowiednio skrojona do wizerunku Panny Młodej, tak aby w dniu ślubu wygląda wyjątkowo oraz tak się czuła.

Swoim Klientkom możemy zaoferować wyrafinowane lub klasyczne upięcia ślubne oraz wieczorowe. Są one dobierane indywidualnie do upodobań, rodzaju włosów, makijażu, rodzaju dodatków czy stylu sukni, tak aby zachować spójny wizerunek. Natomiast całość przygotowań przebiegała sprawnie. Odpowiedni dobór fryzury poradzi sobie z dobrymi mankamentami, złagodzi rysy twarzy, wyszczupli.

Najważniejszym elementem do dekoracji włosów w dniu ślubu jest welon. Jednak dużo część osób obecnie wybiera toczek, diadem, stroik bądź kwiaty wpinane we włosy. W konfiguracji ze stylem sukni ślubnej odpowiednio dobrane dodatki dają świetne efekty wizualne. Jednak najwięcej możliwości modyfikacji kształtu twarzy daje welon. Wpięty w luźnego koka, wielowarstwowy welon złagodzi ostre rysy twarzy, zaś długi, lejący się welon pomoże wysmuklić twarz.

Aby zapewnić pełne zadowolenie w dniu ślubu/ważnej uroczystości dobrym pomysłem jest skorzystanie z wykonania próbnej fryzury, która będzie wykonana zgodnie z oczekiwaniami Klientki.   

Cena:

120 - 150 zł

facebook