Zapisy online

Pielęgnacja Olaplex

Zdrowe lśniące, mocne włosy są ozdobą każdej kobiety teraz można odzyskać ich dobrą kondycję dzięki pielęgnacji z użyciem produktów Olaplex.  Można zastosować jako pojedynczy zabieg bądź dodać do produktów podczas koloryzacji lub dekoloryzacji w celu odżywienia i zachowania dobrej kondycji włosów.

System Olaplex został stworzony z myślą o rekonstrukcji mostków dwusiarczkowych włosa. Wszelkie zabiegi stosowane na włosy tj.: suszenie, prostowanie, brutalne rozczesywanie, koloryzacja niszczą mostki dwusiarczkowe. Zadaniem pielęgnacji Olaplex jest ich odbudowa, tak aby włosy znowu odzyskały swój blask, miękkość i sprężystość. Poprzez zastosowanie kuracji włosy nabierają zdrowego wyglądu, nie łamią się oraz wyglądają na naprawdę zdrowe.

Olaplex nie zawiera silikonów, siarczanów, ftalanaów, DEA, aldehydów.

Zabieg z użyciem preparatów Olaplex gwarantuje:

Olaplex to innowacyjny produkt, który dodany do rozjaśniacza, farby, trwałej lub użyty jako zabieg odbudowuje mostki dwusiarczkowe we włosie, które są zrywane podczas zabiegów koloryzacji, dekoloroyzacji, trwałej ondulacji, czy podczas codziennej stylizacji włosów redukując w ten sposób uszkodzenia mechaniczne i chemiczne włosa.  Olaplex to opatentowany produkt, który rekonstruuje i maksymalnie redukuje zniszczenia także zwiększa trwałość koloru i widocznie wpływa na kondycje i wygląd włosów.

Olaplex rekonstruuje ich wewnętrzną strukturę włosa i działa jak opatrunek.

Olaplex dodany do zabiegu koloryzacji i rozjaśniania włosów pomaga redukować skutki uboczne tych zabiegów sprawiając, że włosy są sprężyste i lśniące i nie łamią się. Produkt można również stosować bez farbowania jako osobny zabieg na włosy w celu ich wzmocnienia.

W Instytucie Piękna Diamond zalecamy stosowanie produktu Olaplex przy zabiegach takich jak koloryzacja, ombre, sombre, refleksy. W naszej ofercie znajduje się również pielęgnacja Olaplex.

Ceny:

   pielęgnacja olaplex                     150-250 zł

   porcja Olaplex do farby                40,00 zł

   porcja Olaplex do rozjaśniacza     60,00 zł

facebook