Mezoterapia mikroigłowa

mezoterapia mikroigłowaMikroigłowa mezoterapia frakcjonująca to rezultat długotrwałych poszukiwań skutecznej i jak najmniej inwazyjnej metody wprowadzania substancji aktywnych i mikroelementów w głąb skóry.

Mezoterapia mikroigłowa jest zabiegiem polegającym na pobudzeniu i regeneracji włókien kolagenu i elastyny przy mechanicznej stymulacji. Sama nazwa wskazuje, że podczas zabiegu wykonywane są mikro nakłucia i to one odgrywają znaczącą role w regeneracji naskórka Metoda jest dziś stosowana na całym świecie w najlepszych certyfikowanych instytutach intensywnie poprawia wygląd skóry, jej strukturę, gęstość, elastyczność i wytrzymałość, minimalizuje zmarszczki mimiczne i wiele innych problemów z nasza cerą. Drgania o długiej częstotliwości stymulują warstwy epidermy do produkcji kolagenu i elastyny. Podczas zabiegu dochodzi do natychmiastowego i optymalnego transportu składników aktywnych, dzięki czemu efekty są natychmiastowe.

Wskazaniami do mezoterapii mikroigłowej są: zmarszczki mimiczne, blizny potrądzikowe, skóra zniszczona promieniowaniem słonecznym, jak również cienka i mało elastyczna skóra. Technologia opiera się na krótkotrwałym wykonywaniu mikrootworów w skórze, przez które dochodzi do intensywnej penetracji substancji odżywczych zawartych w specjalnych preparatach. Jest to możliwe dzięki specjalnie uformowanym, sterylnym mikroigiełkom, które dodatkowo pobudzają naturalne procesy regeneracji i funkcjonowania skóry. Mikronakłucie odbywa się na bezpiecznej głębokości i nie narusza układu krwionośnego.

Każde, nawet najdrobniejsze uszkodzenie naskórka powoduje w skórze aktywację procesów odnowy jej struktury włókien kolagenowych.

Systematyczne przeprowadzanie zabiegów mikro-frakcjonujących jest bezpieczną formą stymulacji skóry, pobudzającą jej regenerację i w efekcie zwiększającą gęstość skóry.

EFEKTY ZABIEGU:

PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU:  

Cena:

twarz+ szyja + dekolt     250zł

facebook