Zapisy online

Mezoterapia mikroigłowa

mezoterapia mikroigłowaMikroigłowa mezoterapia frakcjonująca to rezultat długotrwałych poszukiwań skutecznej i jak najmniej inwazyjnej metody wprowadzania substancji aktywnych i mikroelementów w głąb skóry.

Mezoterapia mikroigłowa jest zabiegiem polegającym na pobudzeniu i regeneracji włókien kolagenu i elastyny przy mechanicznej stymulacji. Sama nazwa wskazuje, że podczas zabiegu wykonywane są mikro nakłucia i to one odgrywają znaczącą role w regeneracji naskórka Metoda jest dziś stosowana na całym świecie w najlepszych certyfikowanych instytutach intensywnie poprawia wygląd skóry, jej strukturę, gęstość, elastyczność i wytrzymałość, minimalizuje zmarszczki mimiczne i wiele innych problemów z nasza cerą. Drgania o długiej częstotliwości stymulują warstwy epidermy do produkcji kolagenu i elastyny. Podczas zabiegu dochodzi do natychmiastowego i optymalnego transportu składników aktywnych, dzięki czemu efekty są natychmiastowe.

DermaPen Fusion - dlaczego akurat on?

Dermapen Fusion to francuskie urządzenie, najwyższej jakości stworzone do perforacji, a więc tworzenia mikronakłuć, które powodując uszkodzenia skóry zmuszają ją do stymulacji kolagenu. 

Wyjątkowo cienkie igły Dermapen Fusion, minimalizują dyskomfort podczas zabiegu oraz skracają okres rekonwalescencji po zabiegu. Możliwość regulacji igieł (0,25mm-2mm), umożliwia pełną kontrolę nad głębokością iniekcji.

Wskazaniami do mezoterapii mikroigłowej są: zmarszczki mimiczne, blizny potrądzikowe, skóra zniszczona promieniowaniem słonecznym, jak również cienka i mało elastyczna skóra. Technologia opiera się na krótkotrwałym wykonywaniu mikrootworów w skórze, przez które dochodzi do intensywnej penetracji substancji odżywczych zawartych w specjalnych preparatach. Jest to możliwe dzięki specjalnie uformowanym, sterylnym mikroigiełkom, które dodatkowo pobudzają naturalne procesy regeneracji i funkcjonowania skóry. Mikronakłucie odbywa się na bezpiecznej głębokości i nie narusza układu krwionośnego.

Każde, nawet najdrobniejsze uszkodzenie naskórka powoduje w skórze aktywację procesów odnowy jej struktury włókien kolagenowych.

Systematyczne przeprowadzanie zabiegów mikro-frakcjonujących jest bezpieczną formą stymulacji skóry, pobudzającą jej regenerację i w efekcie zwiększającą gęstość skóry.

EFEKTY ZABIEGU:

PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU:  

Cena:

twarz + szyja + ampułka     300zł

twarz + szyja + ampułka + kwasy 400zł

facebook