Zapisy online

Hairdreams

Przedłużanie i stylizacja włosów z  Hairdreams Laserbeamer Nano

Rozpiera nas nieposkromiona radość i duma, ponieważ staliśmy się autoryzowanym salonem HAIRDREAMS.
Jako jedni z niewielu salonów w okolicy uzupełniamy ofertę zabiegów fryzjerskich o przedłużanie i zagęszczanie włosów metodą laserową przy wykorzystaniu urządzenia Laserbeamer Hairdreams.
Oferujemy również ekspresowy zabieg przedłużania i zagęszczania Hairdreams Quikkies.

Do usługi przedłużania i zagęszczania włosów Hairdreams przy użyciu urządzenia Laserbeamer wykorzystywane są wyłącznie naturalne włosy Hairdreams w dwóch gatunkach do wyboru:

 - włosy 7 gwiazdkowe są ręcznie wyselekcjonowane, naturalne pochodzenia europejskiego. Są sprężyste, jedwabiste i pełne blasku. Pasma nadają się do wielorazowego użytku i można je zakładać i zdejmować do 3 razy, zatem włosy mogą służyć nawet do 1,5 roku (w trzech cyklach 3 x 6 miesięcy).Ważne jest to, że długość ich użytkowania w dużej mierze zależy od tego w jaki sposób o nie dbamy i pielęgnujemy.

-  włosy 5 gwiazdkowe, są naturalne i sprężyste, jedwabiste w dotyku i błyszczące. Te włosy można nosić do 6 miesięcy, od pasm z 7 gwiazdkami różnią się tym, że nie zakłada się ich ponownie w kolejnych cyklach.

Włosy występują w długościach od 15 do 55 cm, w kilku rodzajach skrętów, fal oraz loków. Dostępne są w ok.40 pięknych, naturalnych kolorach i w gotowym balejażu.

Łączenie daje bardzo naturalny efekt i jest praktycznie niewidoczne i niesamowicie delikatne, przez co nie obciąża cebulek, nie powoduje również żadnego dyskomfortu związanego z noszeniem pasm. Włosy zachowują się tak jak nasze naturalne i tak samo się je pielęgnuje, i stylizuje. 

 Pasemka mają stosunkowo małą grubość, idealnie wkomponowują się w nasze włosy i sprawiają wrażenie naturalnej, nieobciążonej fryzury.

Jeśli szukasz rozwiązania błyskawicznego przedłużenia lub zagęszczenia włosów, to mamy dla Ciebie rozwiązanie:
Hairdreams Quikkies- są to małe, samoprzylepne paski wykonane ze specjalnej, bardzo lekkiej mikrofazy, do których umocowane są wysokiej jakości pasemka z naturalnych włosów. Nasze fryzjerki mogą nowe kosmyki bardzo szybko, delikatnie i trwale połączyć z twoimi prawdziwymi włosami. Wyróżnia je fakt, iż są bardzo płaskie, elastyczne i wytrzymałe, oraz perfekcyjnie dopasowują się do kształtu głowy. To maksymalny komfort i bardzo naturalny, lekki efekt rozsypywania się włosów. Dodatkowym atutem jest, że Quikkies nie niszczą prawdziwych włosów i można je mocować w krótkim czasie bez konieczności użycia technicznych urządzeń. Ta metoda jest idealna dla osób z cienkimi i delikatnymi włosami, ale nie tylko. Można nią zatuszować zbyt mocno wycieniowane fryzury, zrobić grzywkę lub zagęścić włosy punktowo. Włosy QUIKKIES można nosić w wielu cyklach, każdy po 4 -8 tygodni.

Wycena jest zawsze indywidualna, zależy to między innymi od gęstości i ilości pasemek a także od długości włosa. Przed planowaną wizytą w Instytucie Piękna Diamond zapraszamy na indywidualną konsultację, która jest zawsze bezpłatna.

Hairdreams jest obecnie najbardziej prestiżową firmą w dziedzinie przedłużania i zagęszczania włosów, o czym świadczy fakt, że tej firmie zaufały takie gwiazdy Hollywood jak Angelina Jolie, Catherine Zeta- Jones, Nicole Richie, Lady Gaga, Fergie, Eva Longoria, Kirsten Dunst, Kim Kardashian czyJennifer Lopez.

Instytut Piekna Diamond w Jedlni – Letnisko jest autoryzowanym partnerem firmy Hairdreams.

Na cały okres noszenia włosów Hairdreams udzielana jest gwarancja.

Zapraszamy do Instytutu Piękna Diamond na bezpłatną konsultację. 

 

facebook