Zapisy online

Sonotermolipoliza

SONOTERMOLIPOLIZA 

Zabieg, który umożliwia głęboką penetrację fali radiowych wewnątrz tkanki tłuszczowej to idealny wybór dla klientek, które chcą uniknąć zabiegu chirurgicznego.

Badania wykazują, że znaczna większość populacji kobiet cierpi na niedoskonałości związane z koncentracją komórek tłuszczowych, które tworzą zagłębienia na skórze, co powoduje efekt podobny do skórki pomarańczowej. Niedoskonałości te najczęściej występują na udach, biodrach i pośladkach.

Niestety nie trzeba być dotkniętą nadwagą lub być w pewnym wieku, aby mieć cellulit. Nawet młodym i szczupłym kobietom doskwiera ta niedoskonałość.

CoaxMed to zaawansowane technologicznie włoskie urządzenie medyczne posiadające zintegrowany system stworzony po to, by rozprawić się z uciążliwymi niedoskonałościami naszego ciała. Jego konstrukcja umożliwia dostosowanie poszczególnych możliwości sprzętowych do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Korzystając z zabiegów sonotermolipolizy cellulit jest widocznie zmniejszony, a skóra wzmocniona i ujędrniona. Wiele kobiet wykorzystuje CoaxMed jako alternatywę dla liposukcji oraz jako metodę do radykalnej przebudowy skóry ud i pośladków. Dzięki technologiom oferowanym przez CoaxMed dochodzi do szeregu procesów w skórze, których efektem jest rozpad komórek tłuszczowych, a następnie ich naturalne usunięcie z organizmu. 

Aparatura wykorzystuje jednocześnie efekt dwóch zaawansowanych technologii: ultradźwięków i fali radiowych.

Te pierwsze oddziałują na głębsze partie skóry i powodują rozbicie tkanki tłuszczowej, dzięki czemu powstaje efekt wyszczuplenia sylwetki. Ultradźwięki pozwalają również zwalczać cellulit umiejscowiony w głębszych obszarach skóry. Innowacyjne rozwiązania zastosowane w głowicach pozwalają na pełne wykorzystanie mocy urządzenia bez poczucia dyskomfortu dla klienta. Nowoczesne końcówki kierują energię precyzyjnie na żądaną głębokość. Efektem zabiegu jest spektakularna redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu. Z kolei fale radiowe oddziałują na wierzchnie warstwy skóry i skutecznie oddziałują na cellulit, rozstępy, zmarszczki oraz zwiotczenie skóry. Ciepło wytwarzane przez fale radiowe ma za zadanie pobudzenie komórek do produkcji kolagenu, kwasu hialuronowego i elastyny, powoduje wzrost natlenienia tkanek i przyspiesza metabolizm komórkowy. W urządzeniu zostały zastosowane dwie głowice: monopolarna i bipolarna. Takie umożliwia skuteczne oddziaływanie energii w miejscu zabiegu.

Efekty zabiegu z wykorzystaniem urządzenia CoaxMed są widoczne po pierwszej sesji. Wówczas dochodzi do redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu oraz następuje wyraźna poprawa sprężystości skóry. Endomasaż prowadzi również do wzrostu siły i zmniejszenia napięcia mięśni oraz pobudza mikrokrążenie krwi, ponadto skutecznie eliminuje z organizmu szkodliwe produkty metaboliczne oraz toksyny. Jeśli pragniemy wzmocnienia efektów zabiegu, zalecamy wzięcie pod uwagę zastosowania diety oraz kosmetyków wspomagających, zawierających aktywne substancje wspierające procesy redukcji cellulitu. Zabieg z użyciem aparatury CoaxMed ma również charakter uspokajający i relaksacyjny, odpręża i rozluźnia.

Efekty po zabiegu sonotermolipolizy:

Zabieg sonotermilipolizy dedykowany jest dla osób dotkniętych problemem luźnej i zwiotczałej skóry.

Przeciwwskazania do zabiegu CoaxMed to:

CoaxMed cechuje wysoki poziom bezpieczeństwa. Nieliczne zauważone efekty uboczne można sklasyfikować jako rumień oraz obrzęk. Te efekty ustępowały jednak do końca dnia, w którym przeprowadzany był zabieg.

Powrót do normalnej aktywności następuje bezpośrednio po zabiegu. Specjalista opiekujący się Państwem zaleci odpowiednią pielęgnację w domu na bazie kosmeceutyków Renlive lub Rejuve, dla utrwalenia efektów zabiegu.

Liczba sugerowanych sesji zabiegowych, ich częstotliwość oraz sekwencja, zależy od indywidualnych cech pacjenta, i zostanie ustalona przez profesjonalnie przygotowanego terapeutę podczas pierwszej konsultacji. Zazwyczaj dla stabilnie trwałych efektów zalecona zostanie seria od 6 do 15 sesji zabiegowych.

O możliwości zakwalifikowania Państwa do zabiegu CoaxMed zadecyduje terapeuta podczas pierwszej konsultacji.

CoaxMed jest metodą o najwyższym  poziomie bezpieczeństwa. Został oznaczony symbolem CE Medical i posiada certyfikaty ISO 9001 oraz EN2000.

 

Cena zabiegu: 250 zł

facebook