Zapisy online

Strzyżenie grzywki

Chyba każdy zgodzi się ze stwierdzeniem, iż dobrze obcięta i wystylizowana grzywka może diametralnie zmienić nasz wizerunek. Moda na grzywkę, co jakiś czas powraca. Jest tylu samych jej zwolenników, co przeciwników, ale nie każdy może sobie na nią pozwolić. Grzywka jest wskazana głównie dla osób, które maja owalny kształt twarzy lub wysokie czoło. Grzywka poza faktem, że znacząco wpływa na zmianę fryzury to ma także inne zadania: może pomóc nam w znacznym stopniu zatuszować nasze niedoskonałości, takie jak zmarszczki, różnego rodzaju zmiany skórne czy blizny.

Mogłoby się wydawać, że strzyżenie grzywki nie należy do najtrudniejszych zadań to jednak nierzadko przekonujemy się, że jest zupełnie inaczej. Wystarczy jeden zły ruch, aby zepsuć nawet całą fryzurę. Strzyżenie grzywki nie jest zabiegiem, który w razie naszego niepowodzenia da się poprawić lub cofnąć. Wtedy jedynym rozwiązaniem jest odczekanie do momentu w którym nasza grzywka ponownie odrośnie. W związku z tym nie warto jest eksperymentować na własną rękę – najlepiej jest  udać się do zaufanego fryzjera lub stylisty.

Umiejętnie dopasowana, wystylizowana i obcięta grzywka może na dobre odwrócić uwagę od naszych niedoskonałości: np. optycznie zmniejszyć wielkość naszego nosa lub zasłonić wysokie czoło.

Nasze stylistki i fryzjerki w Instytucie Piękna Diamond chętnie pomogą dobrać odpowiedni kształt grzywki oraz sposób stylizacji. Naszym ekspertkom warto zaufać w sprawie swojego wizerunku.

Cena:

10 zł

facebook