Radiofrekwencja mikroigłowa + rf frakcyjny

Zabieg polega na dotarciu przy udziale 540 igieł oraz fali radiowej o niskiej częstotliwości w głąb skóry właściwej. Igły powodują mikronakłucia, które są bodźcem do powstania nowych komórek skóry. Diatermia, czyli podgrzanie fibroblastów do temp. 65°C, przyczynia się do powstawania nowego kolagenu oraz elastyny. 
Fala radiowa daje efekt głębokiego termoliftingu skóry właściwej. 
Dzięki takiemu działaniu różnych czynników składniki aktywne docierają do głębokich warstw skóry, przyczynia się do tego również zjawisko elektroporacji (kolejne rozwiązania zastosowane w urządzeniu medycznym Intraject). Poprzez otwarte mikrokanały w błonie komórkowej następuje stymulacja do tworzenia się nowych włókien kolagenowych, samoodtwarzanie kwasu hialuronowego 
oraz produkcja elastyny. 

Przez ok. 2 - 3 dni od zabiegu skóra może pozostawać podrażniona i zaczerwieniona i może się złuszczać. Dzięki złuszczeniu efekty zabiegu są bardziej efektywne, a skóra jest bardziej napięta i świeża.

Pierwsze efekty regeneracji tkanek są widoczne już w krótkim czasie po zabiegu i stale się pogłębiają. Rezultaty są trwałe. Zalecana częstotliwość zabiegu co 4 - 6 tygodni. 

Przeciwwskazania:

 

Zabieg wykonywany jest z użyciem aparatury medycznej Intraject włoskiej marki BIOTEC ITALIA. 

Ceny:

twarz + szyja= 700zł

twarz + szyja (pakiet 3 zabiegów) = 1500zł

pozostałe partie ciała- wycena indywidualna

     

 

facebook