Zapisy online

Makijaż permanentny brwi

Makijaż permanentny jest alternatywą do tradycyjnego makijażu. W zależności od indywidualnych cech może utrzymywać się nawet do kilku lat. Tego typu zabieg w sposób naturalny umożliwia skorygowanie np. linii ust, uwydatnienie, powiększenie ich konturu i wypełnienie dowolnym kolorem, można również skorygować brwi, nanieść kreskę na powiekę i podkreślić linie rzęs. Dzięki tej metodzie pigmenty pochodzenia naturalnego, nietoksyczne i niealergizujące zostają wprowadzone do przestrzeni miedzykomórkowej naskórka i utrzymują się tam on nawet do 3 lat. Wraz z upływem czasu dochodzi do stopniowego wypłukania i rozjaśnienia barwnika. Czas utrzymywania się barwnika w skórze uwarunkowany jest wieloma indywidualnymi czynnikami. Makijaż permanentny może być stosowany w przypadku każdego typu skóry, zarówno kobiet jak i mężczyzn. Makijaż permanentny to przede wszystkim dążenie do doskonałości, wielka wygoda, oszczędność czasu, a co najważniejsze - widoczne efekty, należy jednak pamiętać, iż makijaż permanentny jest makijażem bazowym. Ma w sposób naturalny podkreślić naturalne piękno twarzy lub ewentualnie wprowadzić korekty. Można na nim wykonać klasyczny makijaż z użyciem kosmetyków kolorowych.

Makijaż permanentny brwi

W trosce o najwyższą jakość wykonywania naszych usług możemy Państwu zaproponować kilka technik wykonania makijażu permanentnego brwi:

Metoda

Obecnie najczęśćiej wykonywaną metodą makijażu permanentnego brwi jest metoda łączona 3d powder effect. Polega ona na połączeniu metody włoskowej/piórkowej przechodzącej łagodnie w cieniowanie. To genialne rozwiązanie dla wszystkich kobiet, które nie są zadowolone z gęstości, lekkiej barwy oraz kształtu brwi. Makijaż ten to swoistego rodzaju rękodzieło. Wygląda bardzo realistycznie i naturalnie.

Narysowane włoski trudno odróżnić od naturalnych. Efekt to delikatne zagęszczenie i wyregulowanie łuku brwi. Linergistka dokładnie rysuje włoski na łuku brwiowym. Mogą to być zupełnie nowe włoski, których poskąpiła nam natura lub retusz tych, które mamy. Możemy zagęszczać i modelować brwi - tworzymy je indywidualnie od początku do końca. Wykończeniem jest cieniowanie. Efekt jest tak naturalny, że trudno ocenić czy brwi są naturalne czy narysowane. Również bezpośrednio po zabiegu wygląd brwi jest bardziej naturalny niż w przypadku tradycyjnej pigmentacji. Makijaż permanentny codziennie wygląda świeżo, nigdy się nie rozmazuje, nie wymaga poświęcania mu czasu i może utrzymywać się od pół roku nawet do kilku lat.

Metoda pixel powder

Jeśli chcemy utrzymać naturalny efekt pudrowych brwi, muśniętych cieniem lub pomadą do brwi, to rozwiązanie idealne!
Linergistka podkreśla nasz naturalny kształt brwi, korygując ich asymetrię i niedoskonałości. Brwi wyglądają jak rozmazane na krawędziach, co daje efekt identyczny jak przy zastosowaniu cieni do brwi. 

Przeciwskazania:

 

Przed zabiegiem zaleca się:

Możliwe powikłania i postępowanie pozabiegowe:

Cena makijażu permanentnego:

1000 zł - 1500 zł

 

facebook