Zapisy online

Radiofrekwencja igłowa Coax Med na twarz

Jeśli odczuwasz pierwsze oznaki starzenia m.in.: drobne zmarszczki, kurze łapki, masz obwisłą, mało elastyczną skórę – jest sposób na to, by w krótkim czasie przywrócić skórze młodość. Rozwiązaniem jest radiofrekwencja igłowa z vacuum przy udziale włoskiej aparatury medycznej Coax Med, która daje szybkie efekty w postaci obkurczających się włókien kolagenowych. Zabieg polega na emisji monopolarnych fal radiowych, która przyczynia się do głębokiego rozgrzania skóry właściwej, co powoduje stymulację fibroblastów do produkcji nowych włókien kolagenowych. Ciepło wpływa na widoczną poprawę kondycji skóry w przypadku cellulitu oraz utraty jędrności. Efekt to młodzieńcza i napięta skóra.

Radiofrekwencja igłowa to rewolucyjne połączenie mechanicznego mikronakłuwania oraz diatermii, czyli działania na skórę przy pomocy wysokiej temperatury.  Zabiegi radiofrekwencji igłowej to aktualnie najbardziej skuteczna metoda regeneracji i odnowy dla każdego typu skóry.

Tradycyjny lifting niesie ze sobą wiele niepożądanych skutków: wymaga znieczulenia ogólnego i długiego czasu powrotu do codziennej aktywności. A tymczasem medycyna estetyczna wzbogaciła się o rozwiązanie alternatywne w postaci radiofrekwencji igłowej z użyciem urządzenia medycznego CoaxMed, które ma zdecydowaną przewagę nad innymi nieinwazyjnymi metodami odmładzania skóry poprzez połączenie działania jednocześnie kilku zabiegów: radiofrekwencji, mikronakłuwania i vacuum. W odróżnienia od innych metod mezoterapii igłowej w Coax Med. Zastosowano technikę, w której to skóra wbija się w igły, a nie igły w skórę. Zabieg jest komfortowy i praktycznie bezbolesny.

Skóra po zabiegu jest widocznie młodsza, gładsza, napięta, a jej koloryt jest doskonale wyrównany.

Działanie radiofrekwencji igłowej:

Pojedynczy zabieg przynosi efekty satysfakcjonujące Klientów. Jednak dla uzyskania trwałych efektów, terapeuta zaleci odpowiednią serię sesji zabiegowych, które są wymagane, by osiągnąć docelowy rezultat. Sugerujemy odbycie od 6 do 10 zabiegów.

CoaxMed cechuje wysoki poziom bezpieczeństwa. Nieliczne odnotowane efekty uboczne można sklasyfikować jako rumień oraz obrzęk. Te efekty zwykle ustępowały do końca dnia, w którym przeprowadzany był zabieg. Tego samego dnia można również zrobić makijaż. Zabieg nie wymaga zatem długiej rekonwalescencji, i praktycznie natychmiast można powrócić do codziennych czynności.

Kosmetolog doradzi odpowiednią formę pielęgnacji w domu na bazie kosmeceutyków Renlive lub Rejuve, dla utrwalenia efektów zabiegu. 

Zabieg wykonywany jest urządzeniem CoaxMed włoskiej marki BIOTEC ITALIA.

Cena:

450 zł

facebook