Zapisy online

Fala radiowa

Działanie fali radiowej, która w związku z wytwarzanym ciepłem jest w stanie podgrzać głębokie warstw skóry właściwej i wpływa na skuteczną stymulację do produkcji kolagenu. To właśnie kolagen jest odpowiedzialny za jędrność i napięcie naszej skóry. Zaletą zabiegu z użyciem fali radiowej jest spektakularna efektywność w redukcji cellulitu, usuwaniu nadmiaru skóry np. na brzuchu czy nad kolanami a także lifting pośladków czy ramion. Kolagen powstały dzięki podgrzaniu tkanki, nie tylko modeluje ciało, ale również widocznie odmładza twarz – działa korzystnie na jej owal dodatkowo spłycając zmarszczki.
Wyjątkowość tej metody w przeciwieństwie do znanych w medycynie estetycznej fal radiowych, polega przede wszystkim na tym, że fale radiowe generowane przy użyciu urządzenia medycznego Intraject gwarantują trwałe efekty, już po pierwszym zabiegu. Na ostateczny efekt przebudowy kolagenu i spektakularnego liftingu należy odczekać ok. 4 tygodnie. Urządzenie wyposażone jest w generator mocy o szerokim zakresie częstotliwości (od 0,3 do 2MHz) oraz regulacji parametrów, które zmienia się w zależności od głębokości penetracji oraz od obszaru ciała poddanego zabiegowi. Wspomniana funkcja jest gwarancją wysokiej skuteczności i bezpieczeństwa. Nieinwazyjny zabieg przy wykonywany jest przy użyciu mulitipolarnej głowicy,
posiadającej cztery 12 mm tytanowe elektrody.
W kontakcie ze skórą elektrody regulują i kontrolują emisje energii, aby zmniejszyć ewentualny dyskomfort podczas zabiegu. Urządzenie posiada wbudowany czujnik, którego zadaniem jest pomiar temperatury obszaru skóry poddanego zabiegowi. Zabezpieczenie to służy ostrzeżeniu przed ewentualnym przegrzaniem, którego skutkiem mogłyby być nieodwracalne zmiany strukturalne w głębokich warstwach skóry. 
To najmocniejsza i najskuteczniejsza wersja fali radiowej na rynku, która działa niczym skalpel.

Zabieg wykonywany jest z użyciem aparatury medycznej Intraject włoskiej marki BIOTEC ITALIA.

Cena:

200 zł

facebook