Zapisy online

Makijaż permanentny ust

Makijaz permanentny ust

Kontur ust podkreśla się zgodnie z ich naturalnym kształtem, można ewentualnie troszeczkę je poszerzyć rysując kontur poza granicami warg. Zabieg jest idealny dla Pań które mają swoje usta bardzo wąskie, którym w pewnym wieku kolor ust zlewa się z karnacją. Poprzez makijaż permanentny można zniwelować drobne niedoskonałości, nadać ustom idealny kształt, sprawić by stały się pełniejsze i pełne wyrazu.

Konturu ust z cieniowaniem: wygląda bardziej naturalniej niż sam kontur. Polega ono na uzyskaniu nie tylko czystej, konturowej linii ust, ale na dodatkowym zacieniowaniu pełnej faktury ust, z zanikającym do środka kolorem. Można ewentualnie troszeczkę je poszerzyć rysując kontur poza granicami warg. Zabieg jest idealny dla Pań które mają swoje usta bardzo wąskie, którym w pewnym wieku kolor ust zlewa się z karnacją. Poprzez makijaż permanentny można zniwelować drobne niedoskonałości, nadać ustom idealny kształt, sprawić by stały się pełniejsze i bardziej symetryczne.

U osób ze skłonnościami do występowania częstych opryszczek zalecamy rozważenie przyjmowania przez 3 kolejne dni przed zabiegiem preparatu HEVIRAN (tabletki) w dawce 2 x 400 mg dziennie. Podobnie postępujemy przy korektach.

Przeciwskazania:

 

Przed zabiegiem zaleca się:

Możliwe powikłania i postępowanie pozabiegowe:

 

Cena:

1000 - 1200 zł

facebook