Zapisy online

Regulamin

REGULAMIN ZAPISÓW NA MAKIJAŻ PERMANENTNY

 1. Zanim o cokolwiek zapytasz w wiadomości upewnij się, czy odpowiedź nie znajduje się w regulaminie lub w najczęściej zadawanych pytaniach.
 2. Dokonanie zapisu na zabieg oznacza pełną akceptację regulaminu oraz wymienione poniżej zasady.
 3. Przy rezerwacji terminu na makijaż permanentny wymagana jest opłata (zadatek) w wysokości 200zł.
 4. Na uregulowanie zadatku Klient/ka ma 3 dni od momentu zapisu. Jeśli tego nie zrobi rezerwacja zostaje automatycznie anulowana. A zarezerwowany dotychczas termin staje się dostępnym dla innych Klientów.
 5. Jeżeli zabieg się odbędzie to jego cena jest pomniejszona o wartość zadatku.
 6. *** WAŻNE ! Zanim wpłacisz zadatek, proszę upewnij się braku przeciwwskazań do zabiegu, które znajdziesz tutaj: http://www.instytutpieknadiamond.pl/47/makijaz-permanentny-brwi
 7. Zadatek można uregulować przelewem na konto:
  Instytut Piękna Diamond Natalia Łozicka
  ul. Radomska 36
  26-630 Jedlnia Letnisko
  17 19500001 2006 0326 1586 0002 (Idea Bank)
 8. Dla przelewów zagranicznych: SWIFT/BIC : IEEAPLPA , IBAN: PL + numer rachunku
 9. Rezerwując termin warto jest się upewnić, że nie ma żadnych przeciwwskazań do wykonania zabiegu.
 10. Konsultacja dotycząca wykonania zabiegu makijażu permanentnego jest zawsze bezpłatna. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące zabiegu umów się telefonicznie na bezpłatna konsultację.
 11. Klientka ma prawo odwołać wizytę na 3 dni przed zaplanowanym terminem. Jeśli odwołanie wizyty odbędzie się w terminie krótszym niż 3 dni przed planowanym zabiegiem wówczas Klient zobowiązuje się na swoje miejsce znaleźć inną osobę. Jeśli na zarezerwowaną wizytę nie znajdzie się osoba chętna wówczas zadatek przepada.
 12. Klientka ma prawo do zmiany terminu wizyty najpóźniej na 24 h przed planowaną wizytą, rezygnacja z terminu w ostatniej chwili tj. tego samego dnia skutkuje wpisaniem Klientki na naszą „Czarną listę”. W takiej sytuacji zapłacony zadatek przepada i aby dokonać ponownej rezerwacji wizyty należy powrócić do punktu 3 i 4 niniejszego regulaminu. Rozumiemy sytuacje wyjątkowe i przypadki losowe (należy je potwierdzić np. zwolnieniem lekarskim).
 13. W celu umówienia wizyty zdecydowanie preferujemy kontakt telefoniczny pod numerami recepcji: 697891189 lub 575891189.
 14. Nie dokonujemy zapisów za pośrednictwem maila ani Facebook'a.
  Jeśli masz problem z dodzwonieniem się do naszego salonu prosimy o pozostawienie swojego numeru telefonu w wiadomości FB lub SMS - oddzwonimy.
 15. Klientki, które miały kiedykolwiek wykonywany makijaż permanentny na danym obszarze (nawet mało widoczny) są zobowiązane przy zapisie powiadomić o tym fakcie recepcję, ponieważ zdarza się, że zabieg makijażu permanentnego powinien zostać poprzedzony laserowym usuwaniem śladów po starym, a to wymaga innego czasu oraz sprzętu.
 16. Jeśli Klientka ma umówioną korektę przysługującą w ciągu 50 dni od daty zabiegu makijażu i na tę wizytę nie przyjdzie/odwoła ją to uważa się ją za odbytą i kolejna umówiona korekta jest już płatna – dokładną cenę usługi w tej sytuacji ustala linergistka podczas wizyty. Każdy 1 miesiąc opóźnienia to dodatkowa opłata 100 zł.
 17. Jeżeli Klientka jest zza granicy i nie może odbyć korekty w ciągu 50 dni od daty pierwszego zabiegu, to istnieje możliwość wydłużenia umownego okresu do 3 miesięcy po pierwszej pigmentacji, należy jednak zgłosić fakt przebywania za granicą linergistce, która zanotuje informacje w systemie i tylko na tej podstawie okres korekty wydłuża się. Jeśli Klientka nie zgłosi się w terminie 3 miesięcy od dnia pierwszej wizyty na korektę makijażu, to po tym czasie korekta jest już płatna. Cenę ustala linergistka podczas wizyty.
 18. Jeżeli Klientka, która wykonywała zabieg makijażu permanentnego brwi w naszym Salonie po zabiegu dowiaduje się o ciąży i odkłada korektę makijażu do okresu po porodzie, i chce dokonać korekty do półtora roku od pierwszego zabiegu to wówczas cena zabiegu to 50% aktualnej ceny makijażu permanentnego.
 19. Korekty makijażu permanentnego po innych salonach są zawsze wyceniane indywidualnie i zwykle traktowane jako usługa wykonywana od początku + koszt usuwania laserem wyceniany jest indywidualnie.
 20. Jeżeli Klientka, która skorzystała z usługi makijażu permanentnego w naszym salonie ma uwagi co do koloru/kształtu itp. to w ciągu 2 miesięcy od wykonania może je do nas zgłosić
  (i zostaną one bezpłatnie skorygowane), natomiast wszelkie sugestie po upływie 2 miesięcy  od zabiegu będą wyceniane indywidualnie.
 21. Makijaż permanentny zmienia swoją intensywność w kolejnych miesiącach po zabiegu dlatego po roku zaleca się wykonanie korekty płatnej, której koszt zgodnie z cennikiem to 50% aktualnej ceny makijażu permanentnego. Jeżeli natomiast będzie potrzebna dodatkowa pigmentacja, jej koszt to 200 zł. Korekta po upływie min. 1,5 roku od ostatniego zabiegu makijażu permanentnego to koszt 100% aktualnej ceny lub w wyjątkowych sytuacjach wycena indywidualna. Każda dodatkowa korekta oprócz wymienionych powyżej wyceniana jest indywiduwalnie.
 22. Jeżeli w ciągu 1,5 roku klientka decyduje się na odświeżenie koloru, ale potrzebne jest usunięcie makijażu permanentnego to poza zabiegach laserowych koszt nowego makijażu dla naszych Klientek to 800 zł za dwie wizyty.
 23. Podczas zabiegu makijażu permanentnego wykonywana jest wizualizacja i wybierana jest odpowiednia metoda makijażu permanentnego. Rodzaj metody oraz pigmenty wybierane są przez linergistkę i dopasowane do naturalnej urody Klientki. Linergistka ma prawo do odmowy wykonania usługi, jeżeli oczekiwania Klientki co do kształtu są niezgodne z klasycznym układem brwi. Decydując się na zabieg należy zapoznać się z pracami, stylem i techniką linergistek w Instytucie Piękna Diamond. W przypadku, gdy Klientka nie akceptuje zaproponowanego kształtu, metody i koloru pigmentu oraz  decyduje o rezygnacji z pigmentacji podczas wizyty - zadatek nie jest zwracany.
 24. Linergistka ma prawo do odmowy wykonania usługi jeżeli oczekiwania klientki co do kształtu są niezgodne z klasycznym układem brwi. Decydując się na zabieg należy zapoznać się z pracami, stylem i techniką linergistek w salonie.
 25. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany poszczególnych punktów regulaminu.
 26. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany ustalonego wcześniej terminu wizyty po ustaleniu z Klientką innego, dogodnego dla obu stron.


* Korekta po około roku dotyczy głównie makijażu permanentnego brwi, ponieważ pigment w innych częściach utrzymuje się dłużej w związku z tym np. usta po roku są wyraźnie zabarwione i nie wymagają korekty. Brwi natomiast znajdują się w strefie T, co skutkuje szybszym wypłukiwaniem barwnika. 

W tym miejscu bardzo prosimy wszystkich o zrozumienie, ponieważ zapisy na makijaż permanentny do Instytutu Piękna Diamond są z dwumiesięcznym wyprzedzeniem. Notujemy ogromne zainteresowanie tego typu zabiegami, co skutkuje chwilowym wstrzymywaniem zapisów do naszych linergistek. Odwoływanie w ostatniej chwili umówionej wizyty lub nie przychodzenie na nią powoduje blokadę terminu, z którego inne panie z chęcią by skorzystały. Jest to nasz cenny czas, który poświęcamy dla Was, a który staje się bezproduktywny, kiedy ktoś nie przychodzi. Mamy nadzieję, że zostaniemy zrozumiane. Szanujemy swoich Klientów i tego samego oczekujemy z Waszej strony.

 

Kopiowanie i rozpowszechnianie, udostępnianie, umieszczanie na innych stronach i blogach niniejszego regulaminu jest zabronione.
 

REGULAMIN ZAPISÓW NA MAKIJAŻE WIECZOROWE I FRYZURY

 1. Dokonanie zapisu na zabieg oznacza pełną akceptację regulaminu oraz wymienione poniżej zasady.
 2. W celu umówienia wizyty zdecydowanie preferujemy kontakt telefoniczny pod numerami recepcji: 697891189 lub 575891189. Dla Klientek, które wcześniej korzystały z usług Instytutu Piękna Diamond i są zarejestrowane w naszym systemie pod aktualnym numerem telefonu umożliwiamy zapis online (z 30-dniowym wyprzedzeniem) za pośrednictwem naszej strony www.instytutpieknadiamond.pl w zakładce "Zapisz się online".
 3. Nie dokonujemy zapisów za pośrednictwem maila ani Facebook'a.
 4. Jeśli masz problem z dodzwonieniem się do naszego salonu prosimy o pozostawienie swojego numeru telefonu w wiadomości na FB lub SMS - oddzwonimy.
 5. Przy rezerwacji terminu na usługi makijażu wieczorowego lub upięcia wymagana jest opłata (zadatek) w wysokości 50 zł 
 6. Na uregulowanie zadatku Klient/ka ma 3 dni od momentu zapisu. Jeśli tego nie zrobi rezerwacja zostaje automatycznie anulowana. A zarezerwowany dotychczas termin staje się dostępnym dla innych Klientów. Jeżeli zabieg się odbędzie to jego cena jest pomniejszona o wartość zadatku.
 7. Zadatek można uregulować gotówką w salonie lub przelewem na konto:
  Instytut Piękna Diamond Natalia Łozicka
  ul. Radomska 36
  26-630 Jedlnia Letnisko
  17 19500001 2006 0326 1586 0002 (Idea Bank)
 8. Klientka ma prawo odwołać wizytę na 3 dni przed zaplanowanym terminem. Jeśli odwołanie wizyty odbędzie się w terminie krótszym niż 3 dni przed planowanym zabiegiem wówczas Klient zobowiązuje się na swoje miejsce znaleźć inną osobę. Jeśli na zarezerwowaną wizytę nie znajdzie się osoba chętna wówczas zadatek przepada.
 9. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany osoby wykonującej usługę. Dajemy gwarancję wykonania usługi przez inną osobę, w przypadku, gdy dana kosmetyczka/fryzjerka z różnych przyczyn nie będzie mogła danego dnia być w pracy. Klientka może mieć pewność, że zarezerwowana usługa zostanie wykonana.

Kopiowanie i rozpowszechnianie, udostępnianie, umieszczanie na innych stronach niniejszego regulaminu jest zabronione.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA
DOTYCZĄCE MAKIJAŻU PERMANENTNEGO

Jaka jest cena makijażu permanentnego?

Nasz cennik dostępny jest na stronie internetowej http://www.instytutpieknadiamond.pl/9/cennik
i zgodnie z nim:
- makijaż permanentny brwi - cena 1000 zł (bez względu na metodę)
- makijaż permanentny ust 1000 zł
- makijaż permanentny kreski dolnej 300 zł
- makijaż permanentny kreski górnej 450 - 800 zł ( w zależności od metody)

Jak mam się przygotować do zabiegu?

Usta - dzień przed zrób delikatny peeling ust i dobrze je nawilżaj.
Po zabiegu istnieje możliwość wystąpienia opryszczki. Nie ma znaczenia, czy dotychczas opryszczka występowała u Ciebie, czy też nie. Radzimy, aby skonsultować się z lekarzem w sprawie zażywania leku przeciwwirusowego przed przystąpieniem do zabiegu.
Brwi – wykonaj delikatny peeling dzień przed zabiegiem. Nie reguluj swoich brwi przed zabiegiem, ułatwi to dobranie idealnego kształtu brwi, zgodnie z linią wzrostu włosków.
Kreski - odstaw wszelkie odżywki do rzęs na co najmniej miesiąc przed planowanym zabiegiem makijaż u permanentnego kreski. Rzęsy sztuczne należy zdjąć przed przystąpieniem do zabiegu makijażu permanentnego kreski.

Czy makijaż permanentny boli?

Odczucia bólowe to kwestia indywidualna i na nią nie mamy wpływu. Staramy się ból Klientów zminimalizować przy użyciu środków znieczulających, jednak nie na każdego środek taki zadziała na tyle skutecznie, by czuł się komfortowo, a o taki komfort Klienta dbamy przy każdym zabiegu i przy każdej okazji. Pigmentację przeprowadzamy w znieczuleniu . Stosujemy znieczulenie z lidokainą i epinefryną nakładane po przerwaniu ciągłości skóry. Początek zabiegu Panie określają jako nieprzyjemny, ale kiedy znieczulenie zacznie działać zabieg jest bezbolesny. Dysponujemy czterema rodzajami znieczulenia, dzięki czemu staramy się ograniczyć ból do minimum i dobrać odpowiednie znieczulenie do potrzeb.

Jak przebiega zabieg i ile czasu trwa?

Zabieg trwa od ok 1,5 - 2 h. Przed zabiegiem Klientka wypełnia zgodę, gdzie umieszcza informacje na temat swojego stanu zdrowia, oczekiwań i zapoznaje się szczegółowo z regulaminem oraz instrukcją postepowania pozabiegowego. Po wypełnieniu zgody Klientka zostaje znieczulona przy użyciu maści z lidokainą, następnie przeprowadzana jest konsultacja z linergistką podczas której dokonujemy szczegółowego wywiadu, wizualizacji i doboru metody oraz odpowiedniego pigmentu.

Jak będę wyglądała po zabiegu i jak goi się makijaż permanentny?

Bezpośrednio po zabiegu i przez kilka pierwszych dni barwa makijażu będzie intensywniejsza, niż w efekcie końcowym, a efekt końcowy uwarunkowany jest min. typem skóry. Po zabiegu może wystąpić miejscowe podrażnienie, zaczerwienienie, swędzenie, opuchlizna, uczucie napięcia skóry. Objawy te ustępują dość szybko, zwykle trwa to do 48h.
Po kilku dniach skóra zaczyna się złuszczać i do 10 dni od zabiegu kolor traci intensywność o 50% w stosunku do koloru wyjściowego. Efekt końcowy widać po 28 dniach. Nie zaleca się wykonywać makijażu permanentnego na kilka dni przed planowaną uroczystością lub specjalną okazją.
Warto zapamiętać, że:
- przez kilka pierwszych dni po zabiegu, nie wolno wykonywać makijażu, w pigmentowanej strefie;
- pigmentowanej strefy nie należy drapać, trzeć, skubać bądź usuwać strupków;
- w miejscu pigmentacji obowiązuje zakaz używania kosmetyków z zawartością alkoholu, peelingów;
- bezpośrednio po zabiegu i przez okres gojenia obowiązuje zakaz uczęszczania na basen, saunę oraz zakaz korzystania z solarium czy opalania;
- do 10-14 dni po zabiegu unikać długotrwałego kontaktu z wodą-pigmentowaną okolicę utrzymywać suchą;
- obszar zabiegowy należy natłuszczać wazeliną lub innym preparatem łagodzącym (np.neomycyna-okolice oczu, linomag-usta brwi) szczególnie przed kontaktem z wodą;

Jak długo utrzymuje się makijaż permanentny ?

Trwałość makijażu permanentnego, przy właściwej pielęgnacji, wynosi od 6 miesięcy do 3 lat. Zazwyczaj zaleca się wykonanie korekty uzupełniającej po roku, ponieważ kolor z czasem blednie. Należy też pamiętać, że każda skóra jest inna i trwałość barwnika jest cechą indywidualną i nie jest do końca przewidywalna. Nie jest to zależne od Klienta, ani od wykonującego zabieg. Korekta po około roku dotyczy głównie makijażu permanentnego brwi, ponieważ pigment w innych częściach utrzymuje się dłużej w związku z tym np. usta po roku są wyraźnie zabarwione i nie wymagają korekty. Brwi natomiast znajdują się w strefie T, co skutkuje szybszym wypłukiwaniem barwnika. 
Utrzymanie pigmentu w skórze zależy od wielu czynników:
- obszaru zabiegu (brwi utrzymują się najkrócej)
- rodzaju cery (na tłustej cerze barwnik wypłukuje się szybciej
- właściwej pielęgnacji i nawilżania
- koloru wykonanego makijażu (jasne kolory wypłukują się szybciej)
- ekspozycja na promieniowanie UV (opalanie, solarium itp.)
- technika wykonania makijażu permanentnego
I tak dla przykładu: cień utrzymuje się dłużej ze względu na duże zagęszczenie pigmentu.

Piórko natomiast ze względu na metodę włos – przerwa, może utrzymywać się do 6 miesięcy do 2 lat. Zazwyczaj zaleca się wykonanie korekty uzupełniającej po roku, ponieważ kolor z czasem blednie. Należy też pamiętać, że każda skóra jest inna i trwałość barwnika nie jest do końca przewidywalna. Nie jest to zależne od Klienta, ani od wykonującego zabieg.

Czy mogę wybrać kolor brwi, ust, kresek?

Wybieramy pigment wspólnie, dopasowujemy go do typu urody Klientki.
Mamy jednak pewne zasady:
Nie wykonujemy brwi w kolorze czarnym, ponieważ jest to połączenie zimnych barw, które po czasie wypłukują się w chłodne tony: grafit i niebieski. Brąz jest połączeniem czarnego i pomarańczowego, dlatego brwi wykonane brązem mogą w niektórych skórach wybarwiać się na łososiowy kolor, bardzo chłodne brązy mają tendencję do wybarwiania się w szarość, z racji większej ilości barwy czarnej w pigmencie.
Kreski permanentne dolne i górne zazwyczaj wykonujemy kolorem czarnym, jest to chłodny barwnik dlatego pod skórą w wielu przypadkach wygląda jak chłodny grafit.
Dodatkowo warto nadmienić, iż przypadku pigmentacji ust nie zaleca się stosowania bardzo jasnych odcieni, ponieważ po wygojeniu odcień jest niezauważalny.

Każdy zabieg poprzedza wizualizacja makijażu, zależy nam na Twoim zadowoleniu, dlatego wybierzemy najlepszą metodę oraz odpowiedni pigment.

W jakim czasie po zabiegu mam umówić się na korektę?

W zależności od uzyskanego efektu- możliwe będą czynności korekcyjne (najszybciej po upływie minimum 1 miesiąca od zabiegu, lub w innym terminie po zabiegu, jednak nie później niż do upływu 2 miesięcy). Koszt pierwszej korekty wliczony jest w cenę zabiegu.

Co zrobić, jeśli makijaż nie spełnia moich oczekiwań?

Gdyby do 6 miesięcy pojawił się niespodziewany problem z kolorem, lub osadzeniem się pigmentu w skórze, proszę zgłosić się do salonu na konsultację, być może skóra nie przyjmuje pigmentu, wtedy zaleca się powtórzenie zabiegu makijażu permanentnego bezpłatnie lub wycena jest indywidualna.
jeśli na ustach wystąpi opryszczka i pigment się wypłucze, co nie jest zależne od nas, zdarza się, że potrzebna jest 3 korekta, która jest bezpłatna, ponieważ zależy nam na zadowoleniu Klienta.

Ile czasu musi minąć po wykonaniu korekty makijażu permanentnego ust, żeby zrobić usta kwasem hialuronowym??

Usta wygoją się do tygodnia, po około 4-6 tygodniach należy wykonać ewentualną korektę makijażu permanentnego, następnie po 2-3 tygodniach można wypełnić usta preparatem z kwasem hialuronowym.

Czy wykonam u Państwa makijaż permanentny samego konturu ust?

W naszym salonie nie wykonujemy makijażu permanentnego - konturu ust, ponieważ efekt jest mało satysfakcjonujący. Możemy wykonać makijaż ust metodą ombre - kontur mocno zaznaczony rozmywa się na wargi tworząc efekt cieniowania. Cena makijażu permanentnego ust to 1000 zł bez względu na to, jaką metodą jest wykonywany.
 

Jeśli wśród najczęściej zadawanych pytań nie znalazłaś odpowiedzi na Twoje pytanie, czekamy na wiadomość od Ciebie.
Informacji udzielamy również telefonicznie pod numerem recepcji 697891189 lub 575891189. 

 

 

Tekst stanowi własność Instytutu Piękna Diamond. Kopiowanie i rozpowszechnianie, udostępnianie, umieszczanie na innych stronach powyższych treści jest zabronione. Zespół poświęcił bardzo dużo czasu, by zredagować regulamin, dlatego absolutnie nie zgadzamy się pójście na łatwiznę i kopiowanie treści oraz publikację na innych stronach w sieci.

facebook