Zapisy online

SeyoMed.TDA

 

 

Co to jest? 

Jest to zabieg, który w wyjątkowy sposób odmładza skórę, oddziałując na poziomie komórkowym. Aplikacja transdermalna (TDA) pozwala na głęboką penetracjęsubstancji aktywnych aż do skóry właściwej bez uszkadzania powierzchni skóry. Dzięki TDA możliwe jest otwarcie naskórka przez specjalne substancje oraz wysokie ciśnienie cząsteczkowego tlenu wytworzonego z otaczającego powietrza. Te czynniki rozbijając barierę ochronną skóry dają  możliwość przedostatnia się składników aktywnych aż do skóry właściwej. Regularne przeprowadzanie zabiegów TDA powoduje kumulowanie się wprowadzanych składników aktywnych w głębokich warstwach skóry, stymulując produkcję kolagenu i elastyny.

Dla kogo?

Zabieg ten dedykowany jest dla każdego. Przynosi ulgę szczególnie osobom ze skórą mocno odwodnioną, wrażliwą, z oznakami starzenia, trądzikiem różowatym. Zabieg może być wykonany również u kobiet w ciąży oraz karmiących piersią, po konsultacji z lekarzem. Seyo oferuje wiele różnych ampułek w zależności od problemu. Można go stosować również na paznokcie, skórę głowy, bolące mięśnie i wiele innych. Zabieg sprawdza się również jako zabieg bankietowy w przypadku ważnej uroczystości, skóra po zabiegu jest rozświetlona i nawilżona, zmarszczki mniej widoczne, nie ma okresu rekonwalescencji.

Jak przebiega zabieg?

Podczas zabiegu kosmetolog przeprowadza delikatny peeling w celu oczyszczenia skóry z obumarłego naskórka oraz dobiera odpowiednie preparaty do potrzeb skóry. Sam zabieg jest bardzo przyjemny, bezbolesny, odczuwamy na skórze silny strumień powietrza wyrzucany pod różnym ciśnieniem. Zabieg wykończony jest maską oraz kremem, które również są dobierane indywidualnie do skóry klienta.

Jak wygląda skóra zaraz po zabiegu?

Skóra po zabiegu jest intensywnie nawilżona, elastyczna oraz chroniona przed wolnymi rodnikami, dzięki czemu zmarszczki są mniej widoczne i wyglądamy młodziej. Zabieg nie wymaga okresu rekonwalescencji, jeżeli zachodzi taka potrzeba makijaż można wykonać nawet zaraz po zabiegu, zaleca się jednak odczekanie 24 h by składniki aktywne zawarte w ampułkach nadal mogły działać.

 

Przeciwwskazania i zalecenia:

Przeciwwskazaniem do zabiegu jest alergia na którykolwiek ze składników, podrażnienia i zranienia.

Zaleca się wykonanie serii 5-6 zabiegów, 1x w tygodniu w zależności od oczekiwanego efektu.

 

facebook