Zapisy online

BLOOMEA

Co to jest ?

To urządzenie, dzięki któremu możemy uzyskać efekty resurfacingu laserowego, redukcję przebarwień, lifting twarzy, szyi i dekoltu. Zabieg ten możemy wykonać u osób w każdym wieku. Sprawdza się również jako zabieg, dzięki któremu możemy zredukować bruzdy, blizny czy rozstępy. Modeling skóry za pomocą urządzenia Bloomea to forma zabiegu bazującego na trzech podstawowych działaniach zawartych w technologii TRIO M. M.L, która idealnie sprawdza się w zabiegach kosmetologicznych

Dla kogo?

Dla osób chcących oczyścić twarz z zanieczyszczeń, nadać swojej skórze promienny wygląd, poprawić koloryt skóry np. w przypadku osób palących, dla osób ze skórą mocno zanieczyszczoną, rozszerzonymi porami, chcących zredukować blizny po trądzikowe, czy bruzdy, dla osób chcących usunąć przebarwienia, odmłodzić się, poprawić owal twarzy oraz zredukować rozstępy. Zabieg ten można wykonać praktycznie u każdego, w każdym wieku, również u kobiet w ciąży i karmiących piersią, najlepiej po konsultacji z lekarzem.

Na czym polega zabieg?

Zabieg ten polega na kontrolowanym złuszczaniu naskórka. W zależności od wskazań i rodzaju zabiegu dobieramy odpowiedni tzw. "TIP". Sam etap makroeksfoliacji trwa około 10-15 min. Następnie nakładamy na obszar zabiegów specjalne serum zawierające kwas hialuronowy, kolagen i elastynę, które również wprowadzamy za pomocą głowicy. Podczas tego etapu można odczuwać delikatne szczypanie, bądź pieczenie skóry, które mija po kilku sekundach. W zależności od wybranej wersji zabiegowej możemy zaaplikować na koniec odpowiednio dobraną maskę oraz krem.

Jak wyglądamy po zabiegu? 

Zaraz po zabiegu skóra jest rozświetlona, gładka i nawilżona, czasem może być lekko zarumieniona i wrażliwa, taka reakcja jest normalna i mija do kilku godzin po zabiegu. W zależności od intensywności zabiegu makijaż możemy nałożyć zaraz po lub po kilku dniach jeżeli obszarem zabiegowym była twarz. Po kilku dniach od zabiegu (3-4) może dojść do wtórnego złuszczaniu skóry. Można wtedy zaobserwować delikatne pruszenie się naskórka, przez co nakładany makijaż może się gorzej trzymać. Jest to krótki proces, po którym skóra wygląda olśniewająco. 

Zaleca się wykonywanie zabiegu w serii od 3 do 6 zabiegów na twarz i od 6 do 12 zabiegów na ciało. Odstępy od zabiegów wynoszą od 2 do 4 tygodni, Kosmetolog dobiera odpowiednią terapię. Dla podtrzymania efektu zaleca się wykonanie 1 zabiegu po około 2-6 miesięcy w zależności od skóry.

 

 

facebook